Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)

BASEUS

Aux Bluetooth adapter USB toitega

12.28€ Maksudeta: 12.28€

Baseuse AUX kaabliadapter on juhtmevaba Bluetooth-adapter, millel on 3,5 mm pistikupesa, mille saab ühendada AUX sisendiga või mis tahes heliseadmega, millel on võimalus sellist pistikut ühendada.Seadme toiteallikaks on USB-port ja seda kasutatakse a..

text_instock

BASEUS

Aux Bluetooth vastuvõtja / transmitter

11.47€ Maksudeta: 11.47€

Baseuse kompaktne bluetooth-vastuvõtja. Seadme abil saab muusikat telefonist AUX-pordi abil valitud heliseadmesse edastada. Autoraadio AUX-sisendis asuvat vastuvõtjat kasutatakse muusika kuulamiseks ja turvaliseks helistamiseks sõidu ajal.Uusim tehno..

text_instock

BASEUS

Baseus Juhtmevabad kõrvaklapid W04 valge

31.88€ Maksudeta: 31.88€

Baseus stiilsed juhtmevabad kõrvaklapid, mis on varustatud uusima põlvkonna Bluetooth 5.0-ga ja pikendab edastamiskaugust kuni 10 meetrini tagades suurepärase helikvaliteedi. Tööaeg on 5 tundi pideva muusika taasesitamisega. Kõrvaklappidel on puutetu..

text_instock

BASEUS

Baseus nutiseadme hoidik peatoe külge

14.65€ Maksudeta: 14.65€

Peatoele kinnitatav stabiilne Baseuse telefoni ja tahvelarvuti hoidik pakub meelelahutust nii teile kui ka teistele reisijatele pika teekonna jooksul.Hoidikule saab paigaldada seadmeid diagonaaliga vahemikus 4,7 ″ kuni 12,3 ″ (suuremaid seadmeid saab..

text_instock

BASEUS

FM Transmitter 2xUSB+USB-C 12/24V

18.84€ Maksudeta: 18.84€

Stabiilne edastus Bluetooth 5.0: Bluetooth 5.0 tehnoloogia tagab pikema ja stabiilsema edastuskauguseKolme pordi väljund: kaks USB-porti ja üks C-tüüpiToetab kiirlaadimis funktsioone: SCP, FCP, PPS, PD3.0, QC3.0 / QC4.0MTK PE + jne.Aku pinge test: ak..

text_instock

BASEUS

FM Transmitter Bluetooth 5.0 12/24V

18.54€ Maksudeta: 18.54€

Baseus Energy Columns on FM transmitter, mis mängib muusikat läbi bluetoothi ja USB. Raadiolainete ainulaadne kasutamine oma lemmikmuusika edastamiseks autokõlaritest.Tänu sellele lahendusele võib isegi vana autoraadio (ilma bluetoothi või mp3ta - is..

text_instock

BASEUS

Magnetiga telefonihoidja hõbe

5.86€ Maksudeta: 5.86€

Tugev magnet 360 kraadi pööramise võimalus Tugev kinnitus Värvus hõbe..

text_instock

BASEUS

Magnetiga telefonihoidja ventilatsiooniresti külge

9.11€ Maksudeta: 9.11€

Toode pakub nutitelefonile tugevat ja stabiilset hoidjat, kasutades selleks võimast magnetit. Baseuse toode on esteetilise väljanägemisega kõrgeima kvaliteediga magnetiline hoidik, mis eristab seda kindlasti teistest maailmaturul pakutavatest. See on..

text_instock

BASEUS

Osculum Gravity telefonihoidja

9.64€ Maksudeta: 9.64€

Funktsionaalne lahendus, mis tagab nutitelefoni tugeva ja stabiilse haarde.Käepidemes rakendatud gravitatsioonitehnoloogia põhineb gravitatsiooni kasutamisel. Kui asetate oma seadme hoidikusse, muudab rõhk alumisel paneelil hoidiku õlad seadme kõrval..

text_instock

ONROAD

Telefoni hoidik 6-kinnitusega

2.58€ Maksudeta: 2.58€

Seitsme kinnituspunkti ja kuue silikoon kinnitiga telefonihoidja hoiab telefoni kindlalt paigal.Mugav ühe käega telefoni paigaldamine ja eemaldamine.Sobib 4,7 kuni 6,5 tolli ekraaniga telefonidele.Kinnitub kõikide sõidukite õhutusribide kül..

text_instock

ONROAD

Telefoni hoidik ümar

3.19€ Maksudeta: 3.19€

Sobib enamik sõidukite õhutusribide külge. Mugav ühe käega telefoni paigaldamine ja eemaldamine. Ilma signaali segava magnetita. Võimaldab hoidikus telefoni laadida. Tugev metall ja plastik korpus. So..

text_instock

USB autolaadija 12V 2100mA

2.28€ Maksudeta: 2.28€

USB autolaadija on mõeldud mobiiltelefoni, MP3-mängija, videokaamera, iPhone, iPad ja muude sarnaste seadmete laadimiseks, mida on võimalik laadida USB ühenduse kaudu. Ühendage laadimist vajav seade USB juhtme kaudu USB autolaadijaga ja seejärel aset..

text_instock

Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)

Telefonitarvikud autosse

Telefonitarvikud autosse (leht 1)