Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 25 tootest (3 lehekülge)

AUTOMAAILM

Automaailm rehviparandusvaht 500ml

3.69€ Maksudeta: 3.69€

Ajutiseks paranduseks. Kummil põhinev aerosool õhukummita rehvide avariiremondi jaoks. Saab kasutada rehvi eemaldamata. Kasutamistemperatuur 5-30°C...

text_instock

AUTOSOL

Autosol rehviläige 250ml

7.01€ Maksudeta: 7.01€

Kaitseb igat tüüpi rehve kuivaks ja rabedaks muutusmise eest. Annab rehvidele nädalaid kestva rikkaliku läike ja taastab uue ilme.NB! Mitte kasutada mootorratta- ja jalgrattakummide!..

text_instock

MICHELIN

Michelin veljepuhastusaine 0,5L

5.69€ Maksudeta: 5.69€

..

text_instock

MOTIP

Motip veljekaitsevaha 500ml

3.98€ Maksudeta: 3.98€

Vaha velgede ja ilukilpide jaoks. Kiiresti ning lihtsalt pinnale kantav, vähendab mustuse nakkuvust. Enne pinnalekandmist puhastage veljed Motipi veljepuhastusvahendiga. Pind peab olema puhas ja kuiv. Kandke pinnale mitu õhukest kihti. ..

text_instock

Hi-Gear

Rehvi torkevastane aine

6.74€ Maksudeta: 6.74€

  Unikaalne lahendus rehvide kaitsmisel, vanade aukude parandamisel ja uute tekkimise vastu. Võib kasutada sisekummiga kui ilma. Aine surutakse rehvi sees tsentrifugaaljõuga vastu rehvi siseseina. Aine ei vaju rehvis alla, kui auto seisab, ..

text_instock

MOTIP

Rehviläige 600ml

4.40€ Maksudeta: 4.40€

Rehviläige on vahend autorehvide värvi intensiivsemaks muutmiseks. Sisaldab silikoone. Kaitseb rehve ilmastikumõjude eest, annab rehvidele sügavmusta läike. Ph-tase neutraalne...

text_instock

Dr.Marcus

Rehviläige Titanium

2.42€ Maksudeta: 2.42€

Titanium tehnoloogia baasil valmistatud rehviläige puhastab efektiivselt auto rehvid ja annab neile läike. Kaitseb UV-kiirguse eest ja taastab rehvide esialgse värvuse. Parim tulemus saavutatakse koos Dr. Marcus veljepuhastusvahendiga.NB! Mitte kasut..

text_instock

Carplan

Rehviläige Tyre Shine 500ml

3.80€ Maksudeta: 3.80€

Tyre Shine kaitseb ja annab rehvile läike ilma vaeva nägemata. Lihtsalt pihusta aine rehvile ja lase kuivada. Kaitseb rehvi külgi pragunemise ja vananemise eest. Sobib kasutada kõiki tüüpi rehvidel. Võib kasutada ka muude plastik- ja kummidetailid..

text_instock

Hi-Gear

Rehviparandusvaht toruga 340g

5.36€ Maksudeta: 5.36€

..

text_instock

DUNLOP

Rehvipuhastusvedelik 0,5L

5.70€ Maksudeta: 5.70€

..

text_instock

Carplan

Rehvivaha Tyre Slik 500ml

4.26€ Maksudeta: 4.26€

Tyre Slik rehviläige annab rehvile “märja rehvi“ välimuse pikaks ajaks. Vahend sisaldab spetsiaalseid kummi kaitsvaid ja hooldavaid aineid mis kaitsevad rehvi külgi vananemise eest.  “Super Flow” pihustisüsteem võimaldab kasutada aerosoolpake..

text_instock

SHELL

Shell rehviparandusaerosool 400ml

6.66€ Maksudeta: 6.66€

 Ühekordseks kasutamiseks mõeldud toorkummivaht, mis parandab torkeaugud ja täidab igat tüüpi rehvid sõiduautodel, nende haagistel jms. Ei sobi suurte aukude, pragude ning rehvi küljepiirkonnas asuvate kahjustuste parandamiseks...

text_instock

Tooted 1 kuni 12, kokku 25 tootest (3 lehekülge)

Rehvidele, velgedele

Rehvidele, velgedele (leht 1)