Menu
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

AUTOSOL

Anodiseeritud alumiiniumi poleerpasta 75ml

3.67€ Maksudeta: 3.67€

Spetsiaalselt anodiseeritud alumiiniumile toodetud poleerpasta. Sisaldab väiksemaid abrasiive, saavutamaks parimat tulemust kõikide anodiseeritud pindadega. ..

text_instock

AUTOSOL

M1 kroomitud plastiku pasta 75ml

4.12€ Maksudeta: 4.12€

Sobib kroomitud palstik- ja teiste sünteetiliste detailide poleerimiseks. Nii matt- kui läikivatele kroompindadele. Arendatud koostöös juhtiva saksa galvaniseerimis firmaga BIA Kunststoff und Galvanotechnik GmbH. M1 pasta sisaldab spetsiaal..

text_instock

AUTOSOL

Metalli kaitseõli 400ml

6.22€ Maksudeta: 6.22€

Kaitseõli eemaldab väikse mustuse nagu tolmu, rasva ja näpujäljed roostevaba-, kroom-, messing-, anodiseeritud ja emailitud metallpindadelt. Jätab pinnale läikiva vett hülgava kaitsekihi. Lubatud kasutada toiduainetööstuses...

text_instock

AUTOSOL

Roostevaba poleerpasta 75ml

3.32€ Maksudeta: 3.32€

Ideaalne vahend roostevabapindade puhastamiseks ja poleerimiseks. Kõrgläige ilma pinda kriimustamata. Kasutamine: Kata töödeldav pind pastaga kanga abil. Poleeri ringikujulisi liigutusi tehes kuni eemalduvad mustuse jäägid pinnalt. See..

text_instock

AUTOSOL

Roostevaba puhastusvedelik 500ml

7.45€ Maksudeta: 7.45€

 Eemaldab õli, mustuse ja rasvajäägid roostevaba harjatud terase, email ja muudelt mitte roostetavatelt pindadelt. Sobib kasutamiseks kodus, tööstuses või sõidukite detailidel. Lubatud kasutada toiduainete tööstuses.Pikaajalisemaks kai..

text_instock

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Roostevaba terase ja alumiiniumi hooldus

Roostevaba terase ja alumiiniumi hooldus (leht 1)