Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 92 tootest (8 lehekülge)

AUTOSOL

Anti Blue-leegitorude puhastaja 150ml

11.18€ Maksudeta: 11.18€

Keemilise efektiivsuse ja mehaanilise poleerimisomaduse nutikas kombinatsioon eemaldab roostevabast terasest väljalaskesüsteemides isegi visad sinise ja pruuni värvilaigud ning taastab heitgaasi hõbedase läike. Korrosiooni..

text_instock

LIQUI MOLY

Brake Cleaner universaalne 500ml

2.90€ Maksudeta: 2.90€

Muudab agregaatide töö kergemaks, puhtamaks ja kindlamaks. Eemaldab õli, rasva ja mustuse põhjalikult ja kiiresti. Töödeldud osad puhastatakse rasvast ilma igasuguste jääkideta. Säästab aega, raha ja tagab teostatud remonttööde kvaliteedi. Irrutab la..

text_instock

LIQUI MOLY

Drosselklapi puhastusaerosool 400ml

11.38€ Maksudeta: 11.38€

Vahend sisaldab spetsiaalset aktiivset lahust, mis puhastab mustuse ja sadestuse mootori õhu sissevõtuosadel/seguklappidel jms. Puhastab ka düüse ja muid sisselaskes asuvaid detaile. Kasutamine: pihustada ohtralt puhastatavatele detailidele, lasta to..

text_instock

Hi-Gear

HG40 Kontaktipuhastus 114g

3.41€ Maksudeta: 3.41€

Effektiivne elektrikontaktide puhastaja. Sobib ideaalselt elektikontaktide ja plokkide puhastamiseks autodes, audio – ja videotehnikas, kontoriseadmetes, kassaaparaatides. Võib kasutada ka metallpindadelt rasva eemaldamiseks. Ei jäta jälgi ja aurustu..

text_instock

Hi-Gear

HG40 Liitium määre 142g

4.06€ Maksudeta: 4.06€

Määre sisaldab liitiumkompleksi, mis tagab effektiivsed ja pikaajalised määrdeomadused, ning kaitseb rooste eest temperatuuridel kuni –45 kraadi. Võib kasutada konservandina. Kaitseb akuklemme oksüdeerumise eest. Määrde omadused ei muutu, ning ei pak..

text_instock

Carplan

Karburaatori puhastusaerosool 500ml

3.98€ Maksudeta: 3.98€

Carplan karburaatori puhastusaerosool on tugevatoimeline puhastusvedelik, mis eemaldab mustuse ja tahma karburaatoritest ja nende osadelt. Ei ole kahjulik katalüsaatorile. Regulaarsel kasutamisel vähendab kütusekulu ja parandab mootori üldist suut..

text_instock

CARLUBE

Karburaatori puhastusaerosool, 400ml

3.66€ Maksudeta: 3.66€

Carlube Carbi&Air Intake õhu sisselaske puhastusvahend on välja töötatud mustuse, rasva, laki ja vaigu ladestumise eemaldamiseks karburaatoritest, ühendustest ja automaatsetest õhuklappides. Ohutu katalüsaatorile ja anduritele. Kemikaali regulaarn..

text_instock

WD-40

Kinnijäänud detailide vabastaja Fast Release

8.61€ Maksudeta: 8.61€

Vahend imbub kiiresti kinnijäänud osade vahele (mutrid ja poldid, kuullaagrid, kinnitused ja liitmikud) ning hõlbustab nende vabastamist. Suure veekindlusega. Kaitseb roostetamise ja korrosiooni eest. Töötemperatuur -20 °C kuni +90 °C. Kasutamiseks e..

text_instock

Klaasipuhastusvaht profi 510g

4.32€ Maksudeta: 4.32€

Mõeldud klaas-, peegel-, kroom-, kahhel-, spoon- ja mööblipindade puhastamiseks. Eemaldab mikropragudest mustuse ja värskendab õhku. Muudab töödeldavad pinnad antistaatiliseks ja klaasi läikivaks. Puhastab autoklaasid, peeglid, tuled, iludetailid. Ee..

text_instock

LIQUI MOLY

Kliimavärskus 150ml

9.10€ Maksudeta: 9.10€

Eemaldab kiirelt (umbes 10 minutit) bakteritest ja hallitusest õhukonditsioneeri süsteemides, ventilatsioonikanalites või sõiduki salongis põhjustatud ebameeldiva aroomi. Lihtne kasutada ilma vajaduste salongi- või tolmufiltri eemaldamiseks. Jätab me..

text_instock

AUTOSOL

Kombiõli 300ml

5.61€ Maksudeta: 5.61€

Kõrgekvaliteediline määre, mis kaitseb elektrikomponente, lahustab roostet ja kaitseb korrosiooni vastu. Spetsiaalne toimeaine, tänu millele ronib ja tungib läbi ka kõige peenematest pragudest...

text_instock

WD-40

Kontaktide puhasti Fast Drying Contact Cleaner

6.42€ Maksudeta: 6.42€

Vahend õli, räbustijääkide, mustuse ja kondensaadi eemaldamiseks tundlikelt elektri- ja elektroonikaseadmetelt. Tungib koheselt raskesti ligipääsetavatesse piirkondadesse, kuivab kiiresti jätmata jääke. Kasutusvaldkond: trükkplaadid, lülitid, süütekü..

text_instock

Tooted 1 kuni 12, kokku 92 tootest (8 lehekülge)

Tehnilised aerosoolid

Tehnilised aerosoolid (leht 1)