Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)

BASEUS

Baseus Cannon telefonihoidja venti

8.25€ Maksudeta: 8.25€

Baseuse telefoni hoidikut saab paigutada igat tüüpi ventilatsioonivõre külge. Lisaks on käepideme ja pea "käed" kaetud pehme puudutatava, tugeva kummiga, tänu millele hoiavad nad reisi ajal telefoni kindlalt kinni. Vedrumehhanism võimaldab paigutada ..

text_instock

BASEUS

Baseus Juhtmevabad kõrvaklapid W04 valge

34.65€ Maksudeta: 34.65€

Baseus stiilsed juhtmevabad kõrvaklapid, mis on varustatud uusima põlvkonna Bluetooth 5.0-ga ja pikendab edastamiskaugust kuni 10 meetrini tagades suurepärase helikvaliteedi. Tööaeg on 5 tundi pideva muusika taasesitamisega. Kõrvaklappidel on puutetu..

text_instock

BASEUS

Baseus Laadija USB+USB-C QC3.0/PD18W

17.25€ Maksudeta: 17.25€

Baseuse laadijaga Mirror Lake PD18W / QC3.0 on toetatud arvukalt kiirlaadimistehnoloogiaid.Kompaktne vidin, mis on varustatud kahe pordiga: USB-C ja USB. Ideaalne mobiilseadmete, näiteks nutitelefonide, tahvelarvutite või isegi sülearvutite laadimise..

text_instock

BASEUS

Bluetooth adapter 4.0

6.68€ Maksudeta: 6.68€

Mini Baseus Bluetooth adapter, millel on USB-pistik, võimaldab teil arvutiga ühendada palju erinevaid välisseadmeid.Need sisaldavad juhtmevaba hiirt, klaviatuuri, bluetooth kõlareid, kõrvaklappe, printereid ja mobiiltelefone.See on suurepärane toode,..

text_instock

BASEUS

Juhtmevaba laadija 15W

22.48€ Maksudeta: 22.48€

Baseus Simple juhtmevaba laadija tagab Qi induktiivse laadimistehnoloogiaga seadmete kiire ja ohutu laadimise.Seade on varustatud suurema laadimismähisega, universaalse võimsusega 5 V, 9 V ja 12 V.Selle tulemusel katab see suurema laadimispinna,..

text_instock

BASEUS

Laadija 2xUSB QC3.0 18W

16.50€ Maksudeta: 16.50€

QC 3.0 nutikas “peegel” laadija Baseuselt, mis on varustatud kahe toitepordiga. Kasutatav 18W kiirlaadimis tehnoloogia vähendab laadimisaega ja turvasüsteemid kaitsevad teie seadmeid kahjulike ülekoormuste eest.Sisseehitatud intelligentne tuvastuskii..

text_instock

BASEUS

Laadija USB+USB-C QC3.0 30W

16.80€ Maksudeta: 16.80€

Speed PPSi kiirlaadimisega nutikas laadija Baseus-lt, mis on varustatud USB- ja USB-C toitepordiga. Kasutatavad kiirlaadimise tehnoloogiad vähendavad laadimisaega, suurendades kiiresti seadmete laaditavust ja turvasüsteemid kaitsevad teie seadmeid k..

text_instock

BASEUS

Magnetiga telefonihoidja mini

9.69€ Maksudeta: 9.69€

Baseuse universaalne ja kompaktne telefonihoidja armatuurile või lauale.Baseus Mini on varustatud väga tugeva neodüümmagnetiga, tänu millele tagate seadme täieliku stabiilsuse.Toote omaduseduniversaalnetagab 360 ° pöörlemisevarustatud tugeva neodüümi..

text_instock

BASEUS

Micro USB magnetiga juhe 100cm

9.68€ Maksudeta: 9.68€

Väga vastupidav Baseus juhe koos micro-USB magnet otsikuga, mis on mõeldud laadimiseks ja andmeedastuseks.See võimaldab teil laadimist seinalaadijast ja otse USB-pordist.Tänu magnetilisele pistikule pole pistikut seadmest vaja eemaldada, tuleb lihtsa..

text_instock

BASEUS

Mini Lightning juhe 100cm

4.43€ Maksudeta: 4.43€

Paindlik Baseus Mini juhe andmete sünkroniseerimise ja laadimiseks.Kaabel koguvooluga kuni 2,1 AArukas juhtimissüsteem tagab energia ohutu uuendamise, kohandades konkreetsele seadmele sobivat pinget ilma aku kahjustamise riskita.See on toode, mis või..

text_instock

BASEUS

Mini micro USB juhe 100cm

4.43€ Maksudeta: 4.43€

Paindlik Baseus Mini juhe andmete sünkroniseerimiseks ja laadimiseks.Kaabel koguvooluga kuni 2,1 AArukas juhtimissüsteem tagab energia ohutu uuendamise, kohandades konkreetsele seadmele sobivat pinget ilma aku kahjustamise riskita.See on toode, mis v..

text_instock

BASEUS

Mini USB-C juhe 100cm

4.43€ Maksudeta: 4.43€

Paindlik Baseus Mini juhe andmete sünkroniseerimiseks ja laadimiseks.Kaabel koguvooluga kuni 3AArukas juhtimissüsteem tagab energia ohutu uuendamise, kohandades konkreetsele seadmele sobivat pinget ilma aku kahjustamise riskita.See on toode, mis võim..

text_instock

Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)

Baseus

Baseus (leht 1)