Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 13 tootest (2 lehekülge)

text_instock

2-3 Days

2-3 Days

text_instock

CHEMI-PHARM

aloe skinsept antiseptiline geel kätele aloega 500ml/pump chemi-pharm

10.78€ Maksudeta: 10.78€

ALOE SKINSEPT on greibilõhnaline antiseptiline puhastusvahend kätele. Toodet võib kasutada vee ja seebi asemel või nende puudumisel kui käed ei ole silmnähtavalt määrdunud. Sisaldab nahka kaitsvat. niisutavat ja toitvat Aloe-Vera geeli. Peale kasutam..

2-3 Days

K2

antibakteriaalne aine käte desinfitseerimiseks koroona ALCOSEPT 770ML 70% ETANOL

4.63€ Maksudeta: 4.63€

K2 ALCOSEPT on käte hügieeniliseks desinfitseerimiseks mõeldud kasutusvalmis alkoholipõhine antibakteriaalne vedelik, millel on tõhusad bakteritsiidsed, fungitsiidsed ja virutsiidsed omadused. Loodud kasutamiseks olukordades ja kohtades, kus on vaja ..

2-3 Days

AP KÄTE DESINFITSEERIMISVAHEND 5L

34.10€ Maksudeta: 34.10€

Toode on laia ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram- negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sealhulgas tuberkuloosi tekitaja), viirusi (koroonaviirus, HBV, HIV, Rota, Adeno, HCV, RMSA, Herpex simplex). Hahakaitsekomponendid rahustavad nahka ja ..

text_instock

CHEMI-PHARM

chemisept käsi des antiseptiline geel kätele 500ml/pump chemi-pharm

10.78€ Maksudeta: 10.78€

CHEMISEPT käsi DES on alkoholi baasil käte antiseptikum kutsealaseks kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes. kus käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks.CHEMISEPT käsi DES on laia bakteritsiid..

text_instock

CHEMI-PHARM

chemisept wipes antiseptilised lapid 24tk chemi-pharm

9.85€ Maksudeta: 9.85€

Chemisept Wipes rätikud käte antiseptikaks on nahasõbralikud ning sobivad ka väikelaste käte puhastamiseks. Alkoholibaasiline immutuslahus sisaldab pantenooli. millel on nahka pehmendav. niisutav ja põletikuvastane toime. Toode on laia fungitsi..

text_instock

MOJE AUTO

geel käte desinfitseerimiseks 400ML DEOPREX

5.06€ Maksudeta: 5.06€

Toimib virutsidaalselt Niisutab ja hooldab käsi See hoiab ära kleepuvuse tunde Omadused Professionaalne alkoholipõhine käte desinfitseerimisvahend. Tänu 70% alkoholisisaldusele desinfitseerib see kiiresti (umbes 30 sekundit) ja tõhusalt käte nahka. ..

text_instock

AP Chemicals

käte desinfitseerimisvahend 73.5% 500ml

6.55€ Maksudeta: 6.55€

Aine käte desinfitseerimiseks on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega. hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sealhulgas tuberkuloosi tekitajat). viiruseid (Koroona, HBV. HIV. Rota. Adeno. HCV. MRSA. Herpes simplex). Nahakai..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 12, kokku 13 tootest (2 lehekülge)

Käte desinfitseerimisvahendid

Käte desinfitseerimisvahendid (leht 1)