Menu
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

LIQUI MOLY

Autokeemia LiquiMoly Kätepuhastusseep pumb 3L

35.53€ Maksudeta: 35.53€

Käte põhjalikuks ja õrnaks puhastamiseks. Eemaldab isegi kangekaelse mustuse, nagu õlid, määrded, tõrv, bituumen, tindid jne, ilma nahale liigse koormuseta. Koosneb suures osas taastuvatest toorainetest ja sisaldab ainult nahka kaitsvaid aineid, aga ..

2-3 Days

LIQUI MOLY

Autokeemia LiquiMoly Vedelseep 500ml

10.12€ Maksudeta: 10.12€

Käte kiireks ja tõhusaks puhastamiseks. Eemaldab isegi kõige raskemad saasteained, näiteks: värvi, õli, piduritolmu. Testitud ja dermatoloogide poolt heaks kiidetud. - Suur efektiivsus  - Biolagunev - Dermatoloogide poolt testitud - Vastab kosme..

text_instock

K2

ERLA Vedel seep 5 L

6.67€ Maksudeta: 6.67€

E-poes saadaval 2tk. Juurdetellimise võimalus puudub. Vedel seep käte hügieeniliseks desinfitseerimiseks. Kaasaegne ja tõhus vahend 2-ühes. See ühendab traditsioonilise seebi ja desinfektsioonivahendi puhastusomadused. Võitleb tõhusalt viiruste, bakt..

2-3 Days

K2

k2 galant abrasiiviga kätepesuseep dosaatorpumbaga 5l

23.50€ Maksudeta: 23.50€

Unikaalne toode turul - peenabrasiiviga kätepesuseep. Tugevatoimeline, eemaldab ka kõige suurema mustuse. Sisaldab nahka kaitsvaid ja pehmendavaid koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud. Eemaldab kiiresti, tõhusalt rasva, värvid, lakid ja muu ..

2-3 Days

K2

Vedel seep kätele ERLA 500ML

3.36€ Maksudeta: 3.36€

  Vedel seep käte hügieeniliseks desinfitseerimiseks. Kaasaegne ja tõhus vahend 2-ühes. See ühendab traditsioonilise seebi ja desinfektsioonivahendi puhastusomadused. Võitleb tõhusalt viiruste, bakterite ja seentega. Tugevate virutsiidsete, bakt..

text_instock

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Seep kätele

Seep kätele (leht 1)