Menu
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)

CRC

crc power stick tugev aerosool-liim 500ml

11.44€ Maksudeta: 11.44€

Aerosool-liim, mis pakub suure tugevusega, kauakestvaid seotisi paljudes valdkondades: puitlaastplaat ja betoon, isolatsioonimaterjalid ja vaibad, present ja nahk, paber-, puit-, kork-, metall- plastmass- ja kummipinnad. Pikk lahtise nakkumise ae..

2-3 Days

TRIUMF

kuumliimi eemaldusaerosool triumf

21.18€ Maksudeta: 21.18€

E-poes saadaval 3tk. Juurdetellimise võimalus puudub. Eemaldab liimi suurepäraselt ja ilma pinnakahjustusteta paneelide ja liimkatete liimilt. Tarnitakse pihustatud kujul...

2-3 Days

LIQUI MOLY

Liim LiquiMoly Sprei aerosoolliim 400ml

15.84€ Maksudeta: 15.84€

Tekstiili, vahtkummi, naha ja kunstnaha, fliisi, papi jne. omavaheliseks kinniliimiseks või liimimiseks kummile ja metallile. Ühtviisi sobiv ka PE-lehtede liimimiseks sõidukite ustes...

text_instock

K2

liim polstri aerosool TAPIFLEX 400ML

7.33€ Maksudeta: 7.33€

Aerosool-liim. mis sobib ideaalselt kanga. vahtplasti. plasti. metalli. klaasi. polstri. fooliumi. puidu. paberi. naha. kummi jms. liimimiseks. Enne kasutamist loksutada umbes 3 minutit ning seejärel pihustage liim mõlemale liimitavale pinnale 15-20 ..

text_instock

MOTIP

Motip aerosool liim 200ml

4.50€ Maksudeta: 4.50€

Kvaliteetne liim nii püsivaks kui ka ajutiseks liimimiseks. Sobib paberi, papi, puidu, tekstiili ja mitmesuguste plastide liimimiseks. Rakendused Paber Papp Puit Tekstiil Kork Nahk Erinevat tüüpi plastid Toote omadused Kiire kuivamine Kasut..

text_instock

MOTIP

Motip aerosoolliim 500ml

6.71€ Maksudeta: 6.71€

Universaalne liim aerosoolis. Sobib nii püsivaks kui ajutiseks ühendamiseks. Liimib paberit, pappi, puitu, riiet ja erinevaid plaste. Poorsete pindade töötlemisel kandke pinnale mitu kihti. Sobib järgnevate materjalide liimimiseks: Paber  Pap..

2-3 Days

PERMATEX

PERMATEX- liim SPRAY 297G USA

9.46€ Maksudeta: 9.46€

Aerosoolliim.   Automobile Suggested rakendused: Excels at attaching polstri cloth, carpeting, põrand mats, isolatsioon, ja kick ja silencer pads to metall, puit, või KB board. Marine Suggested rakendused: Excels at attaching boat polstri clot..

2-3 Days

Teroson

Teroson liim Spray Autokere aerosoolliim aerosoolis 400ml

21.29€ Maksudeta: 21.29€

Kõrge nakkuvusega momentliim. Väljuvat liimijuga on võimalik reguleerida kuuel erineval moel. Liimib kangast, vahtkummi, nahka, pappi, laepolstrit, isolatsioonimatte ja kummi omavahel metalli ja puiduga. Ei sobi stüropoori liimimiseks. Kasutusjuhend:..

text_instock

Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)

Aerosoolliimid

Aerosoolliimid (leht 1)