Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 43 tootest (4 lehekülge)

MOJE AUTO

aine polstri puhastamiseks ja plekieemaldaja 2 ühes - MOJE AUTO 650ml

3.30€ Maksudeta: 3.30€

Eemaldab tõhusalt rasked plekid Puhastab ja uuendab polstrit See neutraliseerib ebameeldiva lõhna Moje Auto polstri pesuvedelik 2in1 koos plekieemaldajaga pihustis on võimas pesuvahend autopolstri puhastamiseks, mis aitab vabaneda eriti kangekae..

2-3 Days

K2

aine puhastamiseks polster 600ml TAPIS /spray/ K2

4.57€ Maksudeta: 4.57€

K2 TAPIS on  mustuse eemaldamiseks mõeldud puhastusvahend. Isegi väga kuivad plekid eemaldatakse tõhusalt. K2 TAPIS tungib sügavalt kangaste struktuuri ja taastab puhastatud pindadele nende loomuliku värvi. Tulenevalt asjaolust, et K2 TAPIS on ..

2-3 Days

Meguiars

All Purpose Cleaner Plus puhastusaine salongi pindadele 3,78L

27.17€ Maksudeta: 27.17€

Meguiars universaalne puhastusaine salongi pindadele - tekstiilpinnad, plast jm.  Meguiar´s All Purpose Cleaner Plus on ideaalne puhatusaine kõikvõimalike auto salongi pindade puhastamiseks. Spetsiaalselt välja töötatud vähevahutav koostis, mi..

2-3 Days

CARLAKE

carlake premium tekstiilipuhastusvahend. plekieemaldi 500ml/pihusti

7.76€ Maksudeta: 7.76€

Ülimalt tõhus tekstiil- ja polsterpindade puhastusvahend ning plekieemaldaja. Eemaldab tekstiilide külge kleepunud mustuse ja plekid. Testi eelnevalt toote sobivust väikesel. mittenähtaval pinnal. Kasutamine: pihusta vähene kogus määrdunud alale. las..

2-3 Days

CARLAKE

carlake tekstiilipuhastusvahend/plekieemaldi 500ml pihusti

6.27€ Maksudeta: 6.27€

Uudsetel koostisainetel loodud tekstiilpindade puhastamise aine. Vähevahutav. sisaldab pind-aktiivseid puhastusaineid. Ei sisalda valgendusaineid või lahusteid. Kvaliteetne pumbaga pihusti. Enne kasutamist testi ainet väiksel pinnal. Carlake - S..

2-3 Days

MOJE AUTO

CLINEX TEXTILE 5L

13.86€ Maksudeta: 13.86€

Professionaalne toode, mis on mõeldud vaipade ja polstrite mustuse eemaldamiseks. Preparaat ei jäta puhastatud pinnale plekke. Rakendus: Looduslikest ja tehiskiududest vaipade ja polsterduskangaste pesemiseks. Juhised kasutamiseks: Enne kasutamist ..

text_instock

SONAX

Ebameeldiva lõhna eemaldi 500 ml

5.50€ Maksudeta: 5.50€

Neutraliseerib ebameeldivad lõhnad, mis on tekkinud tubakast, loomadest vms.   Jätab värske ja meeldiva lõhna. Erinevalt tavalistest õhuvärskendajatest ei maskeeri see ebameeldivaid lõhnu, vaid eemaldab need täielikult. Tänu deodora..

2-3 Days

K2

k2 tapis tekstiilipuhastusvahend 700ml/pihusti

3.22€ Maksudeta: 3.22€

K2 TAPIS on  mustuse eemaldamiseks mõeldud puhastusvahend. Isegi väga kuivad plekid eemaldatakse tõhusalt. K2 TAPIS tungib sügavalt kangaste struktuuri ja taastab puhastatud pindadele nende loomuliku värvi. Tulenevalt asjaolust, et K2 TAPIS on ..

text_instock

K2

k2 tapis tekstiilipuhastusvaht + hari 600ml/ae

4.69€ Maksudeta: 4.69€

Sobib igat tüüp tekstiilpindade puhastamiseks (vinüül. veluur. pehme mööbel. vaibad jne). Eemaldab kiiresti ja tõhusalt pindadelt rasva. õli ning orgaaniliste ainete plekid. Neutraliseerib ebameeldiva lõhna...

2-3 Days

K2

K2 Tornado Plus 1 kg

8.38€ Maksudeta: 8.38€

See õrnalt  vahutav pulber on eriti soovitatav transpordiettevõtetele, autode omanikele, aga ka ettevõtetele, mis tegutsevad pehmete detailide professionaalse puhastamise  alal. Sobib vaipade ja tekstiili puhastamiseks. Tootja sõnul puhasta..

text_instock

KÄRCHER

KARCHER Puhastustablett puhastusvahend pesuritele RM 760 16 tabletti

22.39€ Maksudeta: 22.39€

Puhastustablett CarpetPro Cleaner RM 760 Tablet on tabletikujuline puhastusvahend pesuritele. Kapseldustehnoloogiaga tablett on pakendatud praktilisse, vees lahustuvasse alumiiniumpakendisse. Aeganõudev loputus ei ole enam vajalik. Tõhus üldpuhastus..

text_instock

Hi-Gear (USA)

Kuivpuhastus tekstiilile 340g

6.90€ Maksudeta: 6.90€

E-poes saadaval 3tk. Juurdetellimise võimalus puudub. ProLine seeria. PUHASTUSVAHEND KATTEMATERJALIDE JA VAIPADE ERINEVATEST MÄÄRDEPLEKKIDEST VABANEMISEKS. Sisaldab preparaati "FadeStop", mis kaitseb materjale ultraviolettkiirguse kahjuliku toime ee..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 12, kokku 43 tootest (4 lehekülge)

Tekstiilipuhastus

Tekstiilipuhastus (leht 1)