Menu
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

AUTOSOL

Impregneeraine 250ml

18.81€ Maksudeta: 18.81€

Tekstiilist kabriolett katuste impregneeraine.  Kaitseb tekstiilist katust määrdumise ja ilmastikumõjude eest ning samas hülgab vett. Sobib ka muude tekstiilide immutamiseks...

text_instock

AUTOSOL

Kabrioleti katuse puhastusvahend 500ml

6.80€ Maksudeta: 6.80€

Eemaldab mustuse nii heledalt kui ka tumedalt pinnalt. Sobib kõigi kabriolettkatuse materjalidega. Spetsiaalne toode enne katuse impregneerimist (tekstiili jm materjali vee ja mustuse vastase ainega töötlemine). Impregneerimiseks kasutage AUTOSOL imm..

2-3 Days

Autoglym

Kanga hooldus- ja puhastusaine komplekt Cabriolet kangas Hood 500ml

46.20€ Maksudeta: 46.20€

Kabrioleti katuse kanga hooldus- ja puhastusaine komplekt Convertible pehme Top puhas & Protect Complete Kit Regularly puhastamine your pehme top will keep green algae at bay ja its original värv looking vibrant. Our Convertible pehme Top puhas & Pro..

text_instock

Meguiar's (USA)

Meguiars Convertible Cleaner - riidekatuse puhastusvahend

16.12€ Maksudeta: 16.12€

Spetsiaalselt välja töötatud toode, mis ei kahjusta kabriolettide katuseid. Puhastab õrnalt, kuid efektiivselt kõik sinna tekkivad mustused. Katus näeb pärast välja nagu uus...

2-3 Days

Meguiar's (USA)

Meguiars tible Weatherproofer - riidekatuse impregneer

21.45€ Maksudeta: 21.45€

Kabrioleti katuse puhastus ja kaitseaine. Spetsiaalne aine, mis hoiab teie kabriolett katuse välimuse aastaringselt uuena. Kaitseb UV kiirguse, lindude väljaheidete ning vihma eest 500ml  ..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Kabrioleti katuse hooldusained

Kabrioleti katuse hooldusained (leht 1)