Menu
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Meguiar's (USA)

C2000 DETAILING CLAY "MILD" 200g

44.00€ Maksudeta: 44.00€

Eemaldab värvi- ja klaasipindadelt kiirelt kogu pinnakihi külge nakkunud  saaste ning mustuse, ennistades klaassileda pinna ilma seda vigastamata. 100% mitteabrasiivne, ohutu igat tüüpi värvipinnal.  Saadaval on kaks eri toimetugevusega s..

2-3 Days

Meguiar's (USA)

Meguiars kiire Clay Kit-puhastussavi

31.79€ Maksudeta: 31.79€

Sisaldab kiire Detailer „Puhastussavi“ – kõrgtehnoloogiline polümeermass mis on mõeldud värvi pinnale kinni jäänud mustuse ja saaste eemaldamiseks enne poleerimist või vahatamist. Ei kahjusta värvi pinda. Pakend sisaldab töötlemiseks libestina kasuta..

2-3 Days

SONAX

Puhastustarvik Clay, puhastussavi

25.19€ Maksudeta: 25.19€

Puhastussavi Spetsiaalne plastiliin värvi puhastamiseks. Pehme savi värvipritsmete, tööstuslike metalliosakeste, puuvaigu, putukaheitmete, tõrva ja muu raskesti-eemaldatava mustuse eemaldamiseks auto värvitud pindadelt. Kasutamisjuhend: peske au..

text_instock

MOJE AUTO

värvi puhastussavi keskmine 160G

8.58€ Maksudeta: 8.58€

Ette nähtud värvi, akende ja muude autokere elementide põhjalikuks puhastamiseks. Puhastab tõhusalt värvi tõrvast, kuid eemaldab ka putukate jäljed, tee mustuse ja palju muud rasket mustust. Selle toote kasutamine on täiesti ohutu, see ei kriimusta e..

text_instock

MOJE AUTO

värvi puhastussavi keskmine 60G

3.52€ Maksudeta: 3.52€

  Ette nähtud värvi, akende ja muude autokere elementide põhjalikuks puhastamiseks. Puhastab tõhusalt värvi tõrvast, kuid eemaldab ka putukate jäljed, tee mustuse ja palju muud rasket mustust. Selle toote kasutamine on täiesti ohutu, see ei krii..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Autovärvi puhastussavi

Autovärvi puhastussavi (leht 1)