Menu
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)

CARLAKE

carlake premium lendrooste eemaldaja 500ml/pihusti

9.46€ Maksudeta: 9.46€

Tugevatoimeline lendrooste eemaldusvahend sõiduki velgedelt ja värvipindadelt. Eemaldab tõhusalt pinnale nakkunud metallilise saaste. Toote värv muutub raudoksiidiga reageerimisel violetseks. Kasutamine: pihusta puhastatavale pinnale. lase mõjuda 5 m..

text_instock

K2

k2 derusto total gel roostesurm 250ml

2.79€ Maksudeta: 2.79€

  Efektiivne ja kiiretoimeline vesipõhine rooste, katlakivi ja oksiidikihi eemaldi ning metallpindade (raud, teras, vask, messing, alumiinium) puhasti. Püsiv ka vertikaalpindadel. Vajadusel veega lahjendatav. K2 DERUSTO TOTAL GEL on professiona..

2-3 Days

AUTOSOL

Pinnapealse rooste eemaldi 500ml

8.26€ Maksudeta: 8.26€

E-poes saadaval 2tk. Juurdetellimise võimalus puudub. Eemaldab pinnapealse rooste lakitud ja katmata pindadelt. Kasutamine: Kõigepealt eemaldage pinnalt põhjalikult kogu mustus, liiv, tolm jne, loputades selle kõigepealt maha veega või autode puhul ..

2-3 Days

4max

rooste eemaldaja universaalne 0,5 kg, sobivus: katlakivi eemaldamine, rooste eemaldamine pindadelt; pinnad + neutralisaator

7.70€ Maksudeta: 7.70€

    Professionaalne aine 4max mis on mõeldud raskesti pestavatele pindadele. Eemaldab ka tugeva mustuse, rasva, peene rooste metallelementidega pindadelt. Kasutatakse korrosiooni eemaldamiseks puhastatud osadelt. Neutralisaator to..

2-3 Days

4max

rooste eemaldaja universaalne 5 kg, sobivus: katlakivi eemaldamine, rooste eemaldamine pindadelt

22.17€ Maksudeta: 22.17€

Professionaalne aine 4max mis on mõeldud raskesti pestavatele pindadele. Eemaldab ka tugeva mustuse, rasva, peene rooste metallelementidega pindadelt. Kasutatakse korrosiooni eemaldamiseks puhastatud osadelt. Neutralisaator toimib ka kui ka..

2-3 Days

Roostesurm GEL 250ml PULSAR

5.08€ Maksudeta: 5.08€

E-poes saadaval 2tk. Juurdetellimise võimalus puudub.   Ideaalne vahend eemaldamaks roostet ja korrosiooni metallilt. Ennetab uue rooste teket. Kandke toode roostest kahjustunud pinnale ja laske toimida 3-10 minutit. Kuna tegemist on geeliga,..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)

Korrosioonieemaldus ained

Korrosioonieemaldus ained (leht 1)