Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)

ERRECOM

aine desinfitseerimiseks SANIBACT 0,25l

8.36€ Maksudeta: 8.36€

  kasutamine: pindadele, sobivus: bakteritsiidne, puhastamine, desinfitseerimine, virutsiidne, kontsentraat: 1:25 Desinfitseeriv vedelik bakteritsiidise ja virutsiidse efektiivsusega SANIBACT on meditsiiniline ja kirurgiline desinfektsioonivahe..

2-3 Days

CHEMI-PHARM

bacticid pindade desinfektsioonivahend 1l/pihusti chemi-pharm

16.61€ Maksudeta: 16.61€

BACTICID on alkoholi baasil valmislahus alkoholi taluvate pindade kiirdesinfektsiooniks. Valmislahusena on seda mugav kasutada. Meditsiiniseadmete desinfektsiooni tuleb teha regulaarselt vastavalt desinfektsiooniplaanile peale iga patsiendi visiiti.T..

2-3 Days

Clinex

CLINEX DEZOFAST PINDADE DESINFITSEERIMISAINE 1L

4.95€ Maksudeta: 4.95€

Toote pakend võib kuju ja värvi poolest erineda pildil olevast! -Aldehüüdivaba, suure jõudlusega desinfektsioonivahend, millel on erakordne bakteritsiidne ja virutsidne toime. - lai efektiivsuse spekter; bakterid, pärmid, seened, ümbrisega ja ümbris..

2-3 Days

disinflex antibakteriaalne puhastusaine etanooli sisaldus 75% 650ml/pihusti

9.13€ Maksudeta: 9.13€

Disinflex Antibacterial on bioetanooli baasil valmistatud puhastuslahus. Ettenähtud alkoholi taluvate pindade (metall. puit. klaas. plastik jne.) puhastamiseks. Ei sisalda kunstlikke lõhna ega värvaineid...

2-3 Days

KROWN

krown car sanitizer autosalongi desinfitseerimis- ja puhastusvahend 300ml/ae

9.08€ Maksudeta: 9.08€

Sõidukite salongides ja teistes siseruumides  kasutatav pindade desinfitseerimisvahend.Puhastusvahend-desinfitseeria puhastab sõidukites kõik pinnad kus võivad peituda bakterid. viirused ja seened. Vahend on spetsiaalselt valmistatud ja testitud..

2-3 Days

HOLZ PROF

krunt NATUR, antiseptik 1L

3.63€ Maksudeta: 3.63€

Sügavimbuv antiseptik sise- ja välistöödeks, 1l. krunt Natur on mõeldud sise- ja välistöödeks, pindade puhastamiseks ja kaitseks hallituse ning mädanemise eest, üldkasutatavate ruumide desinfektsiooniks ja antibakteriaalseks töötluseks. Lisainfo va..

2-3 Days

HOLZ PROF

krunt NATUR, antiseptik 3L

8.58€ Maksudeta: 8.58€

Sügavimbuv antiseptik sise- ja välistöödeks, 3l. krunt Natur on mõeldud sise- ja välistöödeks, pindade puhastamiseks ja kaitseks hallituse ning mädanemise eest, üldkasutatavate ruumide desinfektsiooniks ja antibakteriaalseks töötluseks. Lisainfo va..

2-3 Days

MOJE AUTO

MA PROFESSIONAL pealispinna desinfitseerimise aine 1L

5.23€ Maksudeta: 5.23€

  DezoFast pinna desinfitseerimine Tapab koronaviiruse 1 minutiga Desinfitseerib pindu See tapab baktereid ja seeni Kvaliteetne toode, mis on ette nähtud kõigi pestavate pindade desinfitseerimiseks. Aine on alkoholivaba ja koroonaviiruste vastu..

text_instock

MOJE AUTO

MA PROFESSIONAL pealispinna desinfitseerimise aine 5L

19.80€ Maksudeta: 19.80€

DezoFast pinna desinfitseerimine Tapab koronaviiruse 1 minutiga Desinfitseerib pindu See tapab baktereid ja seeni Kvaliteetne toode, mis on ette nähtud kõigi pestavate pindade desinfitseerimiseks. Aine on alkoholivaba ja koroonaviiruste vastu väga t..

2-3 Days

ERRECOM

Pindade desinfitseerimise desovahend CLEANSI 400ml (0,4 l),

8.36€ Maksudeta: 8.36€

 kasutamine: pindadele, sobivus: bakteritsiidne, desinfitseerimine, virutsiidne, sisaldab alkoholi Cleansi on võimas 80-protsendiline alkoholipõhine puhastusvahend aerosoolpurgis, mis puhastab põhjalikult, hõlpsalt pühkides mis tahes pinna, ots..

2-3 Days

K2

Pindade desinfitseerimise desovahend koroona 770ml DEZIN

5.07€ Maksudeta: 5.07€

Hävitab ka corona viiruse. K2 DEZIN on bakteritsiidse, fungitsiidse ja virutsiidse toimega etüülalkoholil põhinev desinfektsioonivahend. See tapab 99% viirustest ja bakteritest. Töötab tõhusalt ümbrisega viiruste vastu - hävitab koronaviiruseid (covi..

text_instock

ERRECOM

Pindade desinfitseerimise desovahend SANIBACT 5l

137.78€ Maksudeta: 137.78€

kasutamine: pindadele, sobivus: bakteritsiidne, puhastamine, desinfitseerimine, virutsiidne, kontsentraat: 1:25 Desinfitseeriv vedelik bakteritsiidise ja virutsiidse efektiivsusega SANIBACT on meditsiiniline ja kirurgiline desinfektsioonivahend vede..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)

Pindade desinfitseerimise desovahendid

Pindade desinfitseerimise desovahendid (leht 1)