Menu
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

ERRECOM

ERRECOM STOP UP POWER STEERING 250ml Universaalne roolivõimendi lekkepeataja

12.43€ Maksudeta: 12.43€

Universaalne roolivõimendi lekkepeataja Mis see on? See on spetsiaalselt õlilekete peatamiseks loodud aine mis tahes lekete korral sõidukite roolivõimendisüsteemidest. Eelised:   See taaselustab kõvad, kokkutõmbunud ja lekkivad tihendid nende e..

2-3 Days

Hi-Gear (USA)

Roolivõimendi hermeetik ja tuuning 295ml

7.43€ Maksudeta: 7.43€

HI-GEAR STEER PLUS Hermeetik-puhasti rooliseadme hüdraulilisele võimenditele. Peatab lekked tihendite vahelt 150 km-ga. Vähendab rooliseadme hüdraulika müra, kuumenemist, kulumist ja vibratsiooni. Suurendab hüdrauliliste pumpade ja väljalaskekla..

2-3 Days

K2

roolivõimendi õli K2 Power Steering vedelik + Stop Leak1L

7.81€ Maksudeta: 7.81€

roolivõimendi õli + lekkepeataja K2 PSF STOP leke - sünteetiline vedelik roolivõimendussüsteemidele. Soovitatav igat tüüpi roolivõimendussüsteemidele, mida kasutatakse uuemates ja vanemates autotüüpides. Eemaldab tõhusalt kulunud tihendite põhjustat..

text_instock

MOJE AUTO

roolivõimendi õli koos lekkepeatajaga 300ML

4.95€ Maksudeta: 4.95€

Roolivõimendi vedelik koos hermeetikuga Kaitseb roolivõimendi süsteemi See hoiab ära õli lekked Seguneb mis tahes roolivõimendi vedelikuga Roolivõimendi vedelik koos hermeetikuga kõrvaldab tõhusalt  tihendi poolt põhjustatud vedeliku lekked. S..

2-3 Days

LIQUI MOLY

Roolivõimu lekke peataja 35ml

6.59€ Maksudeta: 6.59€

Peatab lekked roolivõimendites, uuendades tihendite elastsust. Lekkepeatajas olevad lisandid pakuvad optimaalset hooldust roolimehhanismi kummist ja plastist tihenditele. Hoiab ära õlikao, peatab õlike kadumise ja taastab  tihendid. Rooliaj..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Roolivõimendi leke

Roolivõimendi leke (leht 1)