Menu
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)

CRC

crc power puhas pro määrde-eemaldi 500ml/ae

7.54€ Maksudeta: 7.54€

Lahustipõhine tugevatoimeline määrde-eemaldi, mis lahustab kiirelt õlid, määrdeained, nõe, liimijäägid jm mustuse kõikidelt metallpindadelt, seadmetelt ja tööriistadelt. Haihtub kiirelt, kloorivaba. Ei jäta jääke. Ohutu enamikele plast- ja kummidetai..

text_instock

LIQUI MOLY

KIIRPUHASTUSVAHEND Liqui Moly 500ml

4.18€ Maksudeta: 4.18€

Puhastab intensiivselt pidurikettad, sidurikettad, käigukastidetailid jne. Eemaldab kergesti õli, rasva ja mustuse. Töödeldud detailid on absaluutselt puhtad ja mitterasvased. See tagab kiire montaazhi ja laitmatult teostatud remondi. Kasutamine: De..

2-3 Days

MOJE AUTO

Määrdeeemaldaja aine rasvase mustuse eemaldamiseks MA professional 1L

3.41€ Maksudeta: 3.41€

1000 ml OHUTU ALUMIINIUMI, KERAAMIKA, TERASE, KLAASI, KUMMI jaoks SOOVITATAV MASINAOSADE PUHASTAMISEKS Kasutusvalmis preparaat rasvase mustuse eemaldamiseks. Kaasaegne biolagunev koostis, mis ei sisalda bensiinilahusteid igasuguse raske mustuse eem..

2-3 Days

LIQUI MOLY

Ol-Fleck-Entferner Õliplekkide eemaldusvahend 400ML

11.66€ Maksudeta: 11.66€

Õliga saastunud töökoja põrandate ning kõigi imavate ja mitteimavate pindade jaoks, nagu tasanduskiht, klinker, asfalt, betoon ja keraamika. Kõrvaldab kiiresti ja tõhusalt saastavad õliplekid. Enne kasutamist loksutada korralikult. Seejärel pihusta..

text_instock

LOCTITE

puhastusvahend Super puhas LOCTITE 7061 400ml, Loctite

15.40€ Maksudeta: 15.40€

Üldotstarbeline (atsetoonipõhine) detailipuhastusvahend ja rasvärastaja enne liimimist, mis ei jäta sadet (lahustipõhine) Tooteelised: Lahustipõhine üldpuhastusvahend detailidele Ei jäta sadet Ideaalne kasutamiseks enne liimimist ja tihendamist Eema..

2-3 Days

LOCTITE

Puhastusvahend Super puhas LOCTITE 7063 400ml, Loctite

14.25€ Maksudeta: 14.25€

Ökoloogiline üldotstarbeline (atsetoonipõhine) detailipuhastusvahend ja rasvärastaja enne liimimist, mis ei jäta sadet (lahustipõhine) Tooteelised: Lahustipõhine üldpuhastusvahend detailidele Ei jäta sadet Ideaalne kasutamiseks enne liimimist ja tih..

2-3 Days

Tecmaxx

Universaalne puhastaja neutraalne 1L

4.15€ Maksudeta: 4.15€

eemaldab rasva ja määrded eemaldab mitmesuguse mustuse alumiinium, teras, klaas, plastik on BIO -lagunev Neutraalne puhastaja Mitmeotstarbeline toode, mis on ette nähtud garaaži, töökoja ja muude ruumide mustuse pesemiseks ja eemaldamiseks. Täiusli..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)

Rasva, määrdeaine eemaldid

Rasva, määrdeaine eemaldid (leht 1)