Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)

MOJE AUTO

Aine elektrikontaktide puhastamiseks 250ML

3.58€ Maksudeta: 3.58€

Contact Cleaner - Aine elektrikontaktide puhastamiseks PUHASTUS- JA KAITSEB ELEKTRKONTAKTIE JA ELEKTRIPISTIKUID KINDLUSTAB ELEKTRISÜSTEEMI ÕIGE TOIMIMISE Kaasaegne, kiiretoimeline koostis kontaktide ja seadmete puhastamiseks elektrikomponentidel ja..

text_instock

AMTRA

aine puhastamiseks elektrikontaktid 250ML

3.41€ Maksudeta: 3.41€

kaasaegne, kiiresti toimiv valem ei jäta jääke ja määrdub pärast pealekandmist eemaldab süüteküünaldelt ja muudelt elektriseadmetelt rasva, mustuse, määrdumise ja mitmesugused ladestused hõlbustab mootori käivitamist tagab elektrisüsteemi nõuetekohas..

2-3 Days

WESCO

aine puhastamiseks elektrikontaktid 400ML WESCO 03913

3.96€ Maksudeta: 3.96€

Aine on ette nähtud kontaktide ja elektromehaaniliste elementide puhastamiseks ja korrosiooni eest kaitsmiseks. Lahustab oksiidid ja sulfiidid ning takistab nende teket. Seda kasutatakse telekommunikatsioonis, auto elektri- ja elektroonikaseadmetes, ..

2-3 Days

CRC

crc pole protect akuklemmi kaitse 250ml/ae

10.29€ Maksudeta: 10.29€

Kontaktide kaitsesprei ajutise sinise värvusega, mis muudab pealekandmise lihtsamaks. Moodustab pinnale paksu vahaja kaitsekihi, mis on vetthülgav ja akuklemmide sulfatiseerumist takistavate omadustega. Spetsiaalne koostis kaitseb pindasid korrosioon..

text_instock

LIQUI MOLY

ELEKTRIJUHTMETE SPREI Liqui Moly 250ml

7.26€ Maksudeta: 7.26€

Elektriliste kontaktide hooldamiseks ja puhastamiseks nagu näiteks kontakt ja klemmiühendustel; lampidel; kaitsmetel; pingejagajatel; lülititel; akukontaktidel.Peenemehaaniliste liikurdetailide määrimiseks nagu ukselukud; siinid; antennid jne. Kogu a..

text_instock

Hi-Gear (USA)

Elektrikontaktide puhasti 167ml/114g

3.63€ Maksudeta: 3.63€

Heade lahustamisomadustega kontaktipuhastusaine. Ei söövita jätab kaitsva kihi. Ei jäta jääke. Spetsiaalne segu oksüdeerunud kontaktühenduste puhastamiseks. Sobib igasugustele ühendustele: alates õrnadest elektroonikakomponentidest, nagu kompuutridet..

text_instock

MOJE AUTO

elektrikontaktide puhastus aine 250ML MA PROF

3.30€ Maksudeta: 3.30€

Kaasaegne, kiire toimega koostis ... TOOTE OMADUSED Kaasaegne, kiire toimega aine elektriliste komponentide ja süsteemide kontaktide ja seadmete puhastamiseks. Pärast kasutamist ei jäta pinnale jääke. Eemaldab küünaldelt ja muudelt elektriseadmetelt..

text_instock

Nigrin

Elektrikontaktide puhastusvahend 250ml Nigrin

5.83€ Maksudeta: 5.83€

Heade lahustamisomadustega kontaktipuhastusaine. Ei söövita jätab kaitsva kihi. Ei jäta jääke.Ei juhi ka elektrit.Võimas pihustusotsik. Sobib kasutamiseks erinevates asendites.  Spetsiaalne lahustite ja alkoholi segu oksüdeerunud kontaktühendust..

2-3 Days

WD-40

elektrikontaktide sprei WD-40 SPECIALIST 250ML

5.89€ Maksudeta: 5.89€

Ideaalne õli, mustuse, räbusti jääkide ja mikroskoopiliste tilkade eemaldamiseks tundlikest elektroonilistest komponentidest ja elektriseadmetest. Tungib koheselt raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse...

2-3 Days

Valvoline

Elektrisüsteemide kaitseaine ELECTRO PROTECT aerosool 500ml, Valvoline

7.04€ Maksudeta: 7.04€

Elektrisüsteemide kaitsevahend niiskusest tekkivate probleemide ennetamiseks. KASUTUSVALDKOND: Mõeldud auto, paadi, mootorratta elektrisüsteemi, süüteküünalde, lülitite, kaitsete, juhtmete kaitseks. Tõrjub vett ja niiskust. Head imendumisomadused, k..

2-3 Days

WESCO

Isopropanool puhastamiseks kontaktid elektri IPA 400ML / WESCO 03906

5.01€ Maksudeta: 5.01€

Isopropanool (IPA) elektriliste kontaktide pesemiseks autotööstuses ja elektroonikas, optiliste elementide, mehaaniliste audio-videoseadmete, trükkplaatide ja täppismehhanismide puhastamiseks. Eemaldab soojusjuhtivad pastad, vaigulised määrdeained ja..

2-3 Days

K2

k2 contact spray kontaktide puhastus ja kaitse 400ml

4.35€ Maksudeta: 4.35€

Kiiresti haihtuv elektrikontaktide puhastusaine mis sobib kasutamiseks kaitselülitite kaablite kontaktide kaitsmete lülitite starterite jne. puhastamiseks – ennetab pingekadusid hõlbustab käivitamist ja tagab tõrgeteta elektrisüsteemi toimimise. Sobi..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)

Elektrijuhtmete, kontaktide kaitse

Elektrijuhtmete, kontaktide kaitse (leht 1)