Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 106 tootest (9 lehekülge)

Addinol

Addinol Kettenhaftöl poolsünteetiline ketiõli 400ml

8.56€ Maksudeta: 8.56€

Ketiaerosool ADDINOL Kettenhaftspray on poolsünteetiline kettide erimäärdeaine kasutamiseks ekstreemsetes ekspluatatsioonitingimustes ja suure tsentrifugaaljõu esinemisel.   Ketiaerosooli KASUTUSVÕIMALUSED: • Sobib ideaalselt mootorrataste rask..

text_instock

Addinol

Addinol KO 6 F Korrosionsschutzfluid 500ml

5.98€ Maksudeta: 5.98€

Lahustit sisaldav hüdrofoobne ja kergesti roomav korrosioonitõrjevedelik metallpindade ajutiseks kaitseks; moodustab pinnale õhukese õlise kuni kreemja kelme. Korrosioonitõrjeõli KO 6-F KASUTUSVÕIMALUSED: •Sobib ideaalselt metallpindade ajutiseks r..

2-3 Days

Addinol

Addinol Kriechöl Spray (roomav õli) 500ml

7.92€ Maksudeta: 7.92€

Hüdrofoobne roostet lahustav ja hea roomavusega korrosioonitõrjeõli; moodustab pinnale õhukese õlikelme. Korrosioonitõrjeõli ADDINOL Kriechöl Spray on spetsiaalne segu mineraalõli rafinaatidest, millele on lisatud korrosioonivastased ja vett tõrjuv..

text_instock

Addinol

ADDINOL Silikonspray 500ml

7.17€ Maksudeta: 7.17€

ADDINOL Silikonspray on silikoonaerosool Kirjeldus: *modifitseeritud silikoonõli ja lahusti baasil valmistatud aerosool; *keemiliselt väga püsiv ja tervisele kahjutu; *väga hea libisemis- ja eraldusvõimega; *kasutatav kõrgetel temperatuuridel; *vast..

2-3 Days

Fuchs

Aerosool grafiitõli SILKOLENE SILKOPEN SPRAY 0,5L

10.67€ Maksudeta: 10.67€

See graafiline sissetungiv pihusti hõlbustab kinni pandud keermestatud kinnitusdetailide demonteerimist. Saab kasutada ka kaablite määrimiseks ja puhastamiseks. Kui seda kasutatakse koos kaabliõliga, tungib SILKOPEN kogu kaabli pikkusesse, surudes mu..

text_instock

WD40

aine multifunktsionaalne 250ML WD40

5.45€ Maksudeta: 5.45€

WD40  Company on tervet maailma varustanud tippkvaliteetsete kosmosetehnoloogiast aluse saanud universaalmäärdega juba üle poole sajandi. Firma usaldusväärsust kinnitab fakt, et paljudes riikides on lühend "WD-40" saanud universaalmäärde (ingl. ..

text_instock

WD40

aine multifunktsionaalne 400ML pikk painduv pihustustoru WD40

11.44€ Maksudeta: 11.44€

WD-40 Company on tervet maailma varustanud tippkvaliteetsete kosmosetehnoloogiast aluse saanud universaalmäärdega juba üle poole sajandi. Firma usaldusväärsust kinnitab fakt, et paljudes riikides on lühend "WD-40" saanud universaalmäärde (ingl. k. mu..

2-3 Days

AT

AT AEROSOOLMÄÄRE 400ML

3.96€ Maksudeta: 3.96€

Väga tõhus kaitse- ja määrdeaine. Kaitseb masinaid ja seeadmeid nende hoiustamise ajal. Tagab pneumaatiliste tööriistade töökindluse ja määrib neid tõhusalt. Sobib masinate, seadmete, kettide, konveierite ja trosside kergeks määrimiseks...

2-3 Days

AT

AT MÄÄRE AVATUD REDUKTORITELE 400ML

4.29€ Maksudeta: 4.29€

Bentoniidil põhinev määrdeaine avatud reduktorite, transportööride ja rullikute osadele. MOS osakesed grafiidiga ja EP lisandiga tagavad täiusliku määrimise ja kaitsekihi, mis ei levi ega tule pestes maha. Sobib veega seotud objektidel – vastupidav v..

2-3 Days

AT

AT REHVI JA KUMMI PAIGALDUSMÄÄRE 400ML

5.06€ Maksudeta: 5.06€

Spetsiaalne määre kaitsekummide, rõngastihendite ja rehvide paigaldamiseks ning eemaldamiseks. Tootel on suurepärased libisemis- ja läbitungivusomadused. Pärast paigaldamist toode aurustub ja moodustab hõõrdepinna kummi ja metalli vahel, mis väldib h..

2-3 Days

AT

AT TÕRVAMÄÄRE 400ML

6.27€ Maksudeta: 6.27€

Ehtne naturaalne tõrv, mis takistab kinnikiilumist ja rooste teket korrosiooni vastuvõtlikes piirkondades. Kasutusvaldkonnad: ratta- ja kerepoldid ning mutrid, vedrude U-poldid, velgede sõlmpunktid. Sobib ka korpuste kaitsematerjalina...

2-3 Days

AT

AT UNIVERSAALÕLI 400ML

3.74€ Maksudeta: 3.74€

Mitmeotstarbeline, madala viskoossusega õli, mis tõrjub niiskust, määrib ning takistab oksüdeerumist ja roostetamist. Eemaldab elektriseadmetest niiskuse. Moodustab õhukese kaitsva kile. Regulaarne kasutamine tagab masinate Ja seadmete töökindluse...

text_instock

Tooted 1 kuni 12, kokku 106 tootest (9 lehekülge)

Aerosool- määrded

Aerosool- määrded (leht 1)