Menu
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

AMTRA

aine aku, akuklemmide ja akujuhtmete kaitsmiseks ja isoleerimiseks 311g

5.28€ Maksudeta: 5.28€

Tihendab ja katab aku klemmid, kõrvaldades happelise soola korrosiooni tekkimise, mis tavaliselt ilmneb töötlemata klemmide korral. Hoiab ära klemmide korrosiooni ja aku tühjenemise. Pikendab aku kasutusaega ja parandab elektrivoolu. Pihustage akule,..

2-3 Days

KLEEN-FLO

Akuhappe neutraliseerimisvahend aerosool 198 g Kleen-Flo

7.70€ Maksudeta: 7.70€

Vahend, mis on ette nähtud nahale või riietele sattunud happe ning akupurkide ümbruse neutraliseerimiseks. Kohale, kuhu on hapet sattunud, pihustada kohe vahendit, seejärel pesta või pühkida puhtaks. Akupurkide ümbrusesse on soovitatav pihustada vahe..

2-3 Days

MOTIP

Akuklemmi kaitseaine BATTERIE POL-SCHUTZ 400ml PRESTO, Motip

6.93€ Maksudeta: 6.93€

Akuklemmi kaitsevaha on mõeldud elektri- ja akukontaktide kaitsmiseks oksüdeerumise ja korrosiooni eest. Hoiab ära lekked ja happekahjustused ning tagab kindlad vooluühendused, tänu millele pikeneb aku eluiga. Ei kahjusta plastikut. KASUTUSVALDKOND:..

2-3 Days

Nigrin

Akuklemmide kaitsemääre 50g Nigrin

3.03€ Maksudeta: 3.03€

Kaitseb aku klemme ja muid  elektrikontakte oksüdeerumise eest. Tagab hea kontakti, vähendades akuklemmide ning juhtmekingade vahelist takitust. Tagab aku pikema eluea, vältides happest põhjustatud kahjustusi. Määrida puhastatud klemmidele/konta..

text_instock

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Akuhape, akuklemmide määrded

Akuhape, akuklemmide määrded (leht 1)