Menu
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)

Carplan

Jahutus/küttesüsteemi lekkepeataja 300ml

1.79€ Maksudeta: 1.79€

Carlube Radiator Sealer lekkepeataja kõrvaldab lekked jahutussüsteemis ja säilib aktiivsena kõrvaldamaks ka hiljem tekkivad lekked. Ohutu radiaatoritele, lõdvikutele ja tihenditele. Sisaldab korrosiooni peatavaid aineid...

text_instock

CARLUBE

Jahutus/küttesüsteemi sisepesu 300ml

1.79€ Maksudeta: 1.79€

Radiaatori sisepesuvahend eemaldab rooste, setted ja ummistused automootorite jahutussüsteemist...

text_instock

Hi-Gear

Jahutussüsteemi läbipesu 7min 325ml

3.14€ Maksudeta: 3.14€

Puhastab jahutussüsteemi igasugustest jääkidest. Nii rooste kui setted jne. Isegi kui süsteem on umbes avab ta selle kiirelt. Eemaldab silindrite taga olevast jahutussüsteemist jäägid,seega silindrite töötemperatuur on normaalne ja kulumine vähenenud..

text_instock

LIQUI MOLY

Jahutussüsteemi puhastuslisand 300ml

4.78€ Maksudeta: 4.78€

Kõikidele vedelikupõhise toimega jahutus- ja küttesüsteemidele. 300 ml-st piisab 10 liitrile jahutusvedelikule. Ühilduvus kõikide tavapäraste, jahutusvedelike ja antifriisi töötlusainetega. Radiaatori puhastusaine eemaldab katlakivi, tagades moo..

text_instock

Hi-Gear

Jahutussüsteemi remonthermeetik 325ml

3.57€ Maksudeta: 3.57€

Kõrvaldab kindlalt igasugused jahutusvedelike lekked. Ei aurustu. Talub kõrget temperatuuri, jääb süsteemi ja peatab ka edaspidi tekkivad lekked. Ohutu alumiiniumile, terasele, malmile, värvilistele sulamitele, plastikule ja kummile. Sobiv kõikide ja..

text_instock

Valvoline

Jahutusvedeliku lekkepeataja 300ml

4.35€ Maksudeta: 4.35€

Kiire ja efektiivne vahend jahutussüsteemi lekete peatamiseks. Pakub kiire lahenduse kauakestva toimega. Peatab tõhusalt tihendite tilkumise, ebatihesused ja aurustuskaod. Ei ummista jahutuskanaleid. Sobilik kasutada igat tüüpi jahutusvedelikega...

text_instock

Hi-Gear

Metallkeraamiline hermeetik 444ml

5.83€ Maksudeta: 5.83€

Kasutatakse lõhenenud plokikaane, silindrite, radiaatori remondiks. Aitab parandada lõhed alumiiniumis, vases, plastikus ja malmis. Vastupidav vibratsioonile, kõrgele temperatuurile ja survele. ..

text_instock

Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)

Jahutussüsteemi lisandid

Jahutussüsteemi lisandid (leht 1)