Menu
Tooted 1 kuni 12, kokku 125 tootest (11 lehekülge)

AUTOSOL

Anti Blue-leegitorude puhastaja 150ml

10.05€ Maksudeta: 10.05€

Keemilise efektiivsuse ja mehaanilise poleerimisomaduse nutikas kombinatsioon eemaldab roostevabast terasest väljalaskesüsteemides isegi visad sinise ja pruuni värvilaigud ning taastab heitgaasi hõbedase läike. Korrosiooni..

text_instock

LIQUI MOLY

Brake Cleaner universaalne 500ml

2.90€ Maksudeta: 2.90€

Muudab agregaatide töö kergemaks, puhtamaks ja kindlamaks. Eemaldab õli, rasva ja mustuse põhjalikult ja kiiresti. Töödeldud osad puhastatakse rasvast ilma igasuguste jääkideta. Säästab aega, raha ja tagab teostatud remonttööde kvaliteedi. Irrutab la..

text_instock

MOTIP

DPF filtri puhastusvahend 400ml

5.00€ Maksudeta: 5.00€

Diisli tahmaosakeste filtri puhastusaine. Vahend süsiniku ja tuha jääkide eemaldamiseks diisli tahmaosakeste filtrisüsteemides (seadmete demonteerimine pole vajalik)...

text_instock

LIQUI MOLY

Drosselklapi puhastusaerosool 400ml

11.38€ Maksudeta: 11.38€

Vahend sisaldab spetsiaalset aktiivset lahust, mis puhastab mustuse ja sadestuse mootori õhu sissevõtuosadel/seguklappidel jms. Puhastab ka düüse ja muid sisselaskes asuvaid detaile. Kasutamine: pihustada ohtralt puhastatavatele detailidele, lasta to..

text_instock

Valvoline

EGR ja Turbo Cleaner 400ml

6.30€ Maksudeta: 6.30€

Valvoline EGR + Turbo Cleaner on valitud lahustite segu mis on hoolikalt koostatud eemaldamaks sadestisi ja jääkaineid EGR klappidelt ja turbo komponentidelt. Eemaldab kiirest kummi, laki süsiniku ja muu mustuse. Puhastab EGR klapid ja..

2-3 Days

MOTIP

Elektriosade kaitse 400ml

2.43€ Maksudeta: 2.43€

Elektrisüsteemide kaitsevahend niiskusest tekkivate probleemide ennetamiseks. Tõrjub vett. Head imendumisomadused. Tõrjub niiskust. Vastupidav veele, soolale, ning nõrkadele hapetele ja alustele...

2-3 Days

Hi-Gear

HG40 Kontaktipuhastus 114g

3.41€ Maksudeta: 3.41€

Effektiivne elektrikontaktide puhastaja. Sobib ideaalselt elektikontaktide ja plokkide puhastamiseks autodes, audio – ja videotehnikas, kontoriseadmetes, kassaaparaatides. Võib kasutada ka metallpindadelt rasva eemaldamiseks. Ei jäta jälgi ja aurustu..

text_instock

Hi-Gear

HG40 Liitium määre 142g

4.06€ Maksudeta: 4.06€

Määre sisaldab liitiumkompleksi, mis tagab effektiivsed ja pikaajalised määrdeomadused, ning kaitseb rooste eest temperatuuridel kuni –45 kraadi. Võib kasutada konservandina. Kaitseb akuklemme oksüdeerumise eest. Määrde omadused ei muutu, ning ei pak..

text_instock

Hi-Gear

HG40 Roostelahusti-määre 140g

2.95€ Maksudeta: 2.95€

Unikaalsete kaitseomadustega, ülimalt läbitungiv ning vastupidav mehhaanilistele koormustele. Sobib nii professionaalseks kasutamiseks kui ka koduseks majapidamiseks. Määrib ja kaitseb rooste eest. Sobib metalldetailide konserveerimiseks. Sobib kokku..

2-3 Days

Carplan

Karburaatori puhastusaerosool 500ml

3.98€ Maksudeta: 3.98€

Carplan karburaatori puhastusaerosool on tugevatoimeline puhastusvedelik, mis eemaldab mustuse ja tahma karburaatoritest ja nende osadelt. Ei ole kahjulik katalüsaatorile. Regulaarsel kasutamisel vähendab kütusekulu ja parandab mootori üldist suut..

text_instock

CARLUBE

Karburaatori puhastusaerosool, 400ml

3.66€ Maksudeta: 3.66€

Carlube Carbi&Air Intake õhu sisselaske puhastusvahend on välja töötatud mustuse, rasva, laki ja vaigu ladestumise eemaldamiseks karburaatoritest, ühendustest ja automaatsetest õhuklappides. Ohutu katalüsaatorile ja anduritele. Kemikaali regulaarn..

text_instock

MOTIP

Kiil- ja lamerihma aerosool 400ml

3.83€ Maksudeta: 3.83€

V-rihmade kaitseks kasutatav aerosool. Parandab ja väldib libisemist. Hooldab V-rihmu. Lahusti. Aerosool peab olema toatemperatuuril. Töötlemistemperatuur 5-30°C..

2-3 Days

Tooted 1 kuni 12, kokku 125 tootest (11 lehekülge)

Tehnilised aerosoolid

Tehnilised aerosoolid (leht 1)