Bosch S5 AGM seeria akud

Aktiivsed filtrid

Bosch S5 AGM seeria akud - usaldusväärne valik igale sõidukile

        

Bosch S5 AGM seeria akud on mõeldud tagama stabiilse ja usaldusväärse käivituse igasugustele sõidukitele. Need akud on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest, mis muudab need ideaalseks valikuks autojuhtidele, kes otsivad kvaliteetset ja ökonoomset lahendust.

        

AGM tehnoloogia tagab tippklassi jõudluse ja vastupidavuse

        

Bosch S5 AGM seeria akud kasutavad spetsiaalset AGM-tehnoloogiat, mis tagab kõrge jõudluse ja vastupidavuse. AGM (Absorbent Glass Mat) tehnoloogia tagab plaatide parema kokkupuute elektrolüüdiga, mis tagab kiirema laadimise ja parema vastupidavuse sagedase tühjakslaadimise korral. AGM-tehnoloogia tagab ka madalama energiakulu ja suurema töökindluse.

        

AGM-tehnoloogia sobib ideaalselt ka sagedaste lühikeste sõitudega sõidukitele, mis on eriti oluline linnakeskkonnas, kus sõidukid tihti seisavad tühikäigul ja tühjenevad akud kiiresti. AGM-seeria akud on seega hea valik nii bensiini- kui ka diiselmootoriga sõidukitele.

        

Bosch S5 AGM seeria akud on saadaval erinevates suurustes ja võimsustes, nii et iga sõiduk saab valida endale sobiva aku vastavalt oma vajadustele. See tagab, et kõik sõidukid saavad optimaalse käivitusjõu ning pikema akuea. Bosch S5 AGM seeria akud on välja töötatud kasutamiseks erinevatel sõidukitel, sealhulgas hübriid- ja elektriautodel ning kaubikutes ja maasturites.

        

AGM tehnoloogia eelised

        

AGM-tehnoloogial põhinevad akud pakuvad palju eeliseid võrreldes teiste akutüüpidega. Siin on mõned peamised eelised:

        

1. Kõrge jõudlus: AGM-tehnoloogia tagab kõrge jõudluse isegi ekstreemsetes tingimustes nagu väga külm või väga kuum ilm.

        

2. Madal energiakulu: AGM-tehnoloogia tagab madalama energiakulu ja seega ka väiksema süsinikdioksiidi heite. See muudab need akud keskkonnasõbralikuks valikuks.

        

3. Vastupidavus: AGM-tehnoloogia tagab pikema eluea ja väiksema hooldusvajaduse. 

        

Miks valida Bosch S5 AGM seeria aku?

        

Bosch S5 AGM seeria aku on mõeldud nõudlikule sõidukijuhile, kes väärtustab kõrgeimat kvaliteeti ja jõudlust. AGM (Absorbent Glass Mat) tehnoloogia tagab akule tõhusa jõudluse ja suurema vastupidavuse. Need akud on loodud kasutamiseks nii bensiini- kui diiselmootoriga sõidukites, hübriidautodes ja elektrisõidukites.

        

Bosch S5 AGM seeria aku peamised omadused:

        

1 .Kõrge käivitusvõimsus - Bosch S5 AGM seeria akud pakuvad võimsat käivitusvõimsust isegi kõige karmimates tingimustes. Need on loodud tagama stabiilse käivituse igasugustele sõidukitele, sealhulgas ka madala aku- ja mootoritemperatuuri korral.

        

2. Pikk eluiga - Bosch S5 AGM seeria akud on loodud pakkuma pikka eluiga ka kõige nõudlikumates tingimustes. Need on vastupidavad nii sagedase lühiajalise sõidu kui ka ekstreemse temperatuuri korral ning tagavad sõidukite stabiilse käivituse pikaks ajaks.

        

3. Ökonoomne ja keskkonnasõbralik - Bosch S5 AGM seeria akud on väga ökonoomsed, mis tähendab, et need on keskkonnasõbralikud ja aitavad säästa kütusekulusid. Akud on varustatud spetsiaalse tehnoloogiaga, mis tagab madala energiakulu ning seega ka väiksema süsinikdioksiidi heite.

        

4. Väike hooldusvajadus - Bosch S5 AGM seeria akud on loodud pakkuma pikka eluiga ja vähest hooldusvajadust. Kuid nagu iga akuga, vajavad ka Bosch S5 AGM seeria akud regulaarset hooldust, et tagada nende pikaealisus. Soovitatav on regulaarselt kontrollida aku seisukorda ja pinge taset ning vajadusel laadida seda, kui aku on madal. Samuti on oluline jälgida aku klemme ja tagada nende puhtus.

        

5. Vastupidavus - Bosch S5 AGM seeria akud on loodud vastu pidama karmides tingimustes, mis on seotud sõidukite tööga, nagu näiteks ekstreemne külm, kõrge kuumus ja sagedane lühikeste sõitudega töötamine.

        

Kokkuvõtteks võib öelda, et Bosch S5 AGM seeria aku on usaldusväärne ja vastupidav valik nõudlikule sõidukijuhile. Need akud tagavad optimaalse käivitusjõu ja pikema eluea ning aitavad säästa kütuse.

Liitu kohe uudiskirjaga

Liituge, et saada osa allahindlustest ja pakkumistest

Product added to compare.