Autovaruosad, autovaruosad Eestis

Autoomanikud eelistavad autovaruosi osta spetsialiseeritud veebipoodidest. Heitke pilk rikkaliku kaubavalikuga autokaupade kataloogi top1 autovaruosad.

 

Mootorrataste varuosad

Kaherattalised sõidukid kipuvad ajapikku lagunema ja lähevad rivist välja, kuna neil on etteantud tööressurss. Osad vajavad vahetamist. Laternad ja nende kinnitused, peeglid, tuuleklaasid, armatuurlauad, mootorikatted, suunatuled, juhtrauad, stopptuled, elektrivaruosad, erinevad tarvikud, remondikomplektid – see ei ole kaugeltki täielik motovaruosade loetelu. Erinevat marki maantee- ja sportmootorrataste varuosad ja tuuning.

 

Veokid

Täiendame tootevalikut regulaarselt likviidsete veokiosadega. Esitage meie veebilehel olevate toodete tarnetellimus. Andmed tehnikatoodete, suuregabariidiliste veokite varuosade ostutingimuste ja veose kohaletoimetamise kohta ning arve on üleval meie veebilehel. Oleme abiks vastuvõetava hinnaga autovaruosade ostmisel veokitele ja rasketehnikale. Meie veebiressurss on tulus lahendus neile autoomanikele, kes hindavad aega ja otsustavad osta mitte ühe osa korraga, vaid terve komplekti. Eritehnika põhjalikuks remondiks palume omanikel tutvuda kerevaruosade nimekirjaga. Ostke kvaliteedigarantii ja pika kasutusajaga originaal- ja alternatiivseid varuosi, kulumaterjale, tarvikuid ja lisaseadmeid.

 

Veljed

Tehnikakaupade seas on võtmekohal kergsulamist valuveljed, mida iseloomustab kerge kaal. Need vähendavad koormust rummulaagritele ja vedrustusele. Stantsitud – soodsad, kuid vastupidavad. Lihtne parandada. Sepistatud – tugevad, kuid muud tüüpi velgedest kergemad. Pakume mudeleid, mis annavad «plekkratsule» uue välimuse ning parandavad auto manööverdusvõimet ja maastikuläbivust. Müügil kvaliteetsed veljed soodsa hinnaga. Valuveljed ostke konkreetsele autole ja selle konstruktsiooni eripärasid arvestades.

 

Sõiduautod

Mitmekesine nimekiri osi sõiduautodele – tarvikud, kulumaterjalid, autotööriistad kontrollitud brändidelt. Autokaubad – varuosad auto mootorile ja sõlmedele + kulumaterjalid. Varuosadeta ei ole võimalik sõidukit kasutada. Ärge unustage ka autokeemiat: mootori- ja transmissiooniõlid, erinevad vedelikud (piduri- ja jahutusvedelik), lisandid auto sõlmede ja mootori töö parandamiseks. Vajate määret – pöörake pilk täissünteetilistele mootoriõlidele – valige õli, mis avab mootori potentsiaali ja tagab kaitse. Katalüüsneutralisaator – seade auto väljalaskesüsteemis, mis vähendab mürgiseid õhuheitmeid. Katalüsaatorit ei remondita. See vahetatakse uue originaal- või universaalanaloogi vastu.

 

Tarvikud

Muutke auto salong atraktiivseks. Katke autoistmed nende kaitseks katetega. Istmete kujuga katteid õmmeldakse erinevatest materjalidest:

  • nahk;
  • ökonahk (dermatiin);
  • riie.

Katteid on nii universaalseid, ainulaadseid kui isikupäraseid. Sõiduki kasutusaja pikendamiseks ostetakse tentkate, mis katab auto üleni ja kaitseb jäite, vihma ja tolmu eest. Et pakiruumis valitseks kord ja ostukotid püsiksid paigal, ostke kinnitustega kotid, kokkukäivad organiseerimiskastid, tulekustuti fiksaatorid jms. Pisiasjad on tähtsad, et auto salong oleks korrastatud.

 

Abiks autoomanikule

Tungraud on kohustuslik ese, mis peab olema iga sõiduki pakiruumis. See mehaaniline seade on ette nähtud sõiduki tõstmiseks. Tõsteseade fikseerib auto vajalikul kõrgusel. Tungraudu on erineva kuju, näitajate ja funktsionaalsusega. Tungraudade mitmekesisus on hämmastav:

  • ratastel;
  • hüdrauliline;
  • rombiline;
  • pudeltungraud;
  • mehaaniline kruvitungraud;
  • on ka fiksaatoriga tungraudu kiireks tõstmiseks.

Pöörake tähelepanu professionaalsetele puhastusseadmetele. Nende abiga saate kerge vaevaga eemaldada mustuse, tagi, rooste ja vana värvkatte. Hakkama ei saa ka autotolmuimejata, mis imeb vabalt sisse igasuguse rämpsu. Portatiivsed tolmuimejad on prahiga võitlemiseks piisavalt võimsad. Puhastage salongi kuivalt või niiskelt pesurtolmuimejaga. Autotööriistade komplektita ei tule toime ükski autoomanik. Auto korrasolekuks vajalike riistade hulk sõltub isiklikest eelistustest. Ärge unustage ka korrosioonivastaseid vahendeid, millega auto põhja, rattakoopaid ja uksekarpe töödelda. Kautšukipõhisesse koostisse kuuluvad bituumenmastiks ja erinevad vaigud. Deflektor kaitseb kapoti esiosa mehaaniliste vigastuste ja vastutulevate õhuvoogude eest. Deflektorit valides tuleb orienteeruda sõiduki tüübist ja margist. Selline kaitse tagab ka auto esteetilise välimuse.

 

Ostke top 1 autovaruosade e-poest

Meie virtuaalsest poest saate muretult osta kõik autole vajaliku. Meilt leiate tooteid igale maitsele ja rahakotile. Värskendame oma veebilehte regulaarselt ja avaldame varuosade valimiseks kasulikke näpunäiteid. Komplekti numbri järgi leiate kataloogist raskusteta vajalikud autovaruosad Eestis. Müüme ainult kvaliteetseid, sertifitseeritud tehniliselt töökorras varuosi. Meie lehelt leiab kogu teabe osa tootja ja mõõtude kohta. Hoolitseme veebilehe optimeerimise eest, et klient saaks ostelda ka lehel registreerumata. Sertifitseeritud tooted, lai valik ja vastuvõetavad hinnad. Meie e-poes on autovaruosad odavamad kui «pärispoodides». Külastage meid!

Blogi

Liitu kohe uudiskirjaga

Liituge, et saada osa allahindlustest ja pakkumistest

Product added to compare.