Tööriistad

Aktiivsed filtrid

Top1 autovaruosadelt leiate kataloogi, kust leiate vajalikud tööriistad soodsate hindadega. Saidil on ka lihtne ja mugav otsingumootor, et saaksite hõlpsasti leida vajaliku toote. Tööriistad on teie mugavuse huvides paigutatud spetsiaalsetesse komplektidesse.

Enne komplekti valimist soovitame võtta arvesse järgmisi nõuandeid:

1) Pange tähele, millised tööriistad on komplektis. Autode parandamine ei ole sama, mis seadmete parandamine, seega kasutage komplekte ainult nende ettenähtud otstarbel.

2) Mugavuse huvides ostke komplektid, mis sobivad teie tööde tüübile. Sellised komplektid sisaldavad lisaks põhitööriistadele ka täiendavaid lisaseadmeid ja muid esemeid.

3) Ärge säästke vajalike esemete ostmisel, üsna sageli on odavad tööriistad halva kvaliteediga ja seetõttu lagunevad kiiresti.

4) Tööriistakast, sahtli või kott tuleks alati valida vastavalt töötingimustele. Töökojas kasutamiseks on plastikust valmistatud kohvri eelis see, et see on kerge ja suhteliselt tugev.

5) Pöörake tähelepanu komplekti kaalule ja mõõtmetele.

6) Korrosiooni vältimiseks soovitame valida veekindlast materjalist komplektid.

7) Parem on osta lukuga kastid või karbid, et vältida karbi juhuslikku avamist ja tööriistade välja kukkumist.

8) Valige käepidemetega kohvrid, et neid oleks lihtne kaasas kanda.

Top1 autovaruosad poe kataloogist saate leida ja seejärel osta erinevateks tegevusteks sobivaid komplekte.

Elektrikomplekt

Tööriistakomplekt, mis leiab kasutust elektrijuhtmetega töötamisel, sest see sisaldab ohutust tagavaid tarvikuid. Mööbli kokkupanekuks, põrandaplaatide kinnitamiseks jne on saadaval ka mitmesuguseid kruvikeerajat. Universaalpihtaid kasutatakse detailide haaramiseks, klammerdamiseks või kindlalt hoidmiseks.

Pikitangide komplekt

Need erinevad teistest komplektidest selle poolest, et need sisaldavad ainult tangid. Komplekti eeliseks on mitmesugused tangid, mis sobivad nii elektritöödeks kui ka auto remondiks.

Kodumasinate remondikomplekt

Mehaanikute jaoks on mitmeotstarbeline väikeseadmete remondikomplekt ideaalne lahendus. Pikendusvart kasutatakse siis, kui te ei ulatu mutrivõtmega lahti keeratavale poldile. Komplekti eripära on võimalus kasutada seda SIM-kaardi luugi avamiseks.

Meie poe kataloogist saate valida mis tahes esitatud komplekti või valida komplekti, mis sisaldab vajalikku arvu teatud tööriistu.

Liitu kohe uudiskirjaga

Liituge, et saada osa allahindlustest ja pakkumistest

Product added to compare.