Pahtlid, korrosioonikaitsevahendid

Aktiivsed filtrid

Metallide korrosioon on spontaanne lagunemisprotsess, mis algab metallile mõjuvate keemiliste või elektrokeemiliste tegurite ning keskkonna füüsikalise ja keemilise koostoime tulemusena.

Kaitsemeetodid

Võitlusmeetodid:

1) Suurendada konstruktsioonimaterjalide keemilist vastupidavust;

2) Vähendada töökeskkonna tegurite kahjulikku mõju;

3) Kaitske metallpinda väliskeskkonna agressiivsete tegurite eest;

4) kasutada elektrokeemilist kaitset ja seeläbi aeglustada lagunemisprotsessi.

Nad jagunevad sageli kahte rühma. Esimesed on meetodid 1 ja 2, mida tavaliselt rakendatakse enne metalltoote kasutuselevõtmist. Teise rühma kuuluvad meetodid 3 ja 4, mida kasutatakse siis, kui on vaja saavutada metalli võimalikult vähene kahjustamine uue korrosioonikaitse loomisega.

Korrosioonivastased ühendid

Ühenditüübid, mis aitavad peatada metallide riknemist:

1) Alustid;

2) Kompositsioonid, mis muudavad roostet;

3) Korrosioonivastaste omadustega katted.

Kõigi nende gruppide tooteid saab osta taskukohase hinnaga poest top1 autovaruosad.

Primerid

Korrosioonivastased krundid suudavad tänu oma komponentidele tungida sügavale metalltootesse ja seega kaitsta seda kahjustuste eest. Kui enne pinna värvimist kasutatakse kruntvärvi, suureneb haardumise määr ja värv kinnitub paremini metallobjekti pinnale.

Preparaadid võivad olla ka erinevate kemikaalide kujul. Näiteks isoleerimine, fosfaatimine ja kaitsmine. Kruntide kasulik omadus on võime osaliselt muuta korrosiooniprodukte, nagu seda teevad rooste muundajad, mida käsitletakse allpool.

Rooste muundurid

Neid kasutatakse kõige laialdasemalt. Selliste ainete oluline omadus on nende võime tungida metalli ja hävitada korrodeerunud ala. Samuti on nad suurepärased korrosiooniprotsessi toodete muutmisel tahkeks kaitsekileks.

Teine eelis on koostise koostis. Näiteks võite kanda kompositsiooni kahjustatud pinnale pihusti abil või kasutada pintslit raskesti ligipääsetavate ja väikeste osade puhul.

Selle tooterühma kasutamisel tuleb meeles pidada, et nende tõhus toime on võimalik ainult siis, kui metallkihi paksus on kuni 15-20 mikronit. Vastasel juhul ei suuda ühend metallist sisse tungida ja hävitamisprotsessi muutmise asemel tekitab see pinnale fosfaatide kile. Selle aja jooksul jätkub korrosioon.

Korrosioonikaitse katted

Tavaliselt ei kasutata selliseid kompositsioone eraldi meetodina korrosiooni kahjustava mõju vastu võitlemiseks, vaid neid kasutatakse ainult koos eespool nimetatud toodetega.

Top1 autovaruosad poest saate osta kõiki eespool nimetatud tüüpi kaitsevahendeid.

Liitu kohe uudiskirjaga

Liituge, et saada osa allahindlustest ja pakkumistest

Product added to compare.